Ritmodul

 

En bild på din verksamhet

 

 

Ritmodulen är ett komplementerande verktyg som du kan använda tillsammans med den vanliga internkontrollen. I ritmodulen ser och utför du kontrollpunkterna på en interaktiv ritning som genererar statistik på samma sätt som den vanliga internkontrollen. Funktionen används med stor fördel på en läsplatta och internkontrollen görs i realtid.

 

 

Intresserad av att veta mer?
Kontakta:

Erik Josephsson, Key Account Manager
E-post: erik.josephsson@kidde.se
Telefon: 08-615 98 99

Mats Olsson, Key Account Manager
E-post: mats.olsson@kidde.se
Telefon: 040-31 17 04

Jörgen Örnberg, säljare i region mitt
E-post: jorgen.ornberg@kidde.se
Telefon: 0704-457610

Gunnel Swahn, säljare i region öst
E-post: gunnel.swahn@kidde.se
Telefon: 08-615 99 78

Attila Bognar, säljare i region öst
E-post: attila.bognar@kidde.se
Telefon: 08-615 99 30

Andreas Pettersson, säljare i region väst
E-post: andreas.pettersson@kidde.se
Telefon: 031-89 45 36

Fredrik Nilsson, säljare i region syd
E-post: fredrik.nilsson@kidde.se
Telefon: 0722-52 47 22

Kundtjänst
E-post: kontakt@kidde.se
Telefon: 020-140 50 59